woensdag 23 april 2025

Uitstekende horeca tijdens Primavera Toertocht 2025

Bromtol, aardbei en de pik van Udenhout: Brabant is kampioen Rotondekunst. Naar het schijnt worden nergens zoveel kunstwerken op rotondes geplaatst als daar. En discussie gegarandeerd: kleuterwerk, weggegooid geld, verkapte kunstenaarssubsidie, gevaarlijk voor de verkeersveiligheid. Afijn, alle reden voor een mooie motorrit. Want traditiegetrouw stappen we ieder jaar op de motor als de lente in aantocht is. Het is weer tijd voor de Primavera Toertocht! En wel op zaterdag 10 mei 2025. Het wordt weer een waanzinnige rit met goede horecalocaties. De echte liefhebber bestelt direct een gelimiteerd event t-shirt. Rijd je mee? We lichten het uitstekende horeca arrangement al even uit.

Schrijf je hier in.

Horeca arrangement

Ontvangst

Ontvangst met koffie of thee met gebak

Fort Sint Gertrudis
Haven 54
4931 AH Geertruidenberg

Lunch

12-uurtje arrangement met licht gebonden tomatensoep met rundvlees balletjes, luxe broodje gerookte zalm, broodje vleeskroket met mayonaise of mosterd, bolletje rundvleessalade met rauwkost én een consumptie naar keuze (koffie, thee of frisdrank). Voor vegetarische deelnemers zijn diverse alternatiexven beschikbaar.

BMP Elzenburg
Spaanderstraat 50
5347 LZ Oss

Diner

Make your own burger arrangement met een runderhamburger op een broodje met sesamzaad en verse frietjes (te beleggen met sla, tomaat, augurk, uien, jalapeño, komkommer, cheddar kaas, bacon, witte kool salade en diverse sauzen), inclusief een consumptie naar keuze. Voor vegetarische deelnemers zijn diverse alternatieven beschikbaar.

Fort Sint Gertrudis
Haven 54
4931 AH Geertruidenberg

Algemene informatie
Datum: zaterdag 10 mei 2025
Startpunt: Fort Sint Gertrudis in Geertruidenberg
Eindpunt: Fort Sint Gertrudis in Geertruidenberg
Afstand: ca. 250 km
Prijs regulier: €60,00 (incl. ticketfee) – let op: géén deurverkoop (vol=vol)!
Prijs RIDERS-leden: €54,00 (incl. ticketfee) – let op: leden hebben via de e-mail een persoonlijke kortingscode ontvangen!
Arrangement: waanzinnige toertocht, inclusief ontvangst met koffie en gebak, lunch en diner
Route: deelnemers die zich vóór 2 mei inschrijven, ontvangen op vrijdag 2 mei de route (GPX-bestanden) via de e-mail. Deelnemers die zich na deze datum inschrijven, ontvangen de route z.s.m. na inschrijving (indien er nog plek is).
In het prachtige Fort Sint Gertrudis starten we de dag met koffie of thee met gebak en sluiten we de tocht ook weer af met een heerlijk diner.
Redactie
Redactie
De redactie van Motor.nl bestaat uit alle redactieleden van MOTO73 en Promotor. Redacteuren Marien Cahuzak, Jan Kruithof, Maikel Sneek en diverse freelancers zijn dagelijks actief voor Motor.nl.

Stay tuned

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en mis nooit het laatste nieuws! Onze nieuwsbrief wordt iedere week op dinsdag (bij veel nieuws) en donderdag verstuurd.


Gerelateerde artikelen