Sportkalender

We zijn voor jullie aan de slag gegaan en hebben alle sportevenementen verzameld in één sportkalender.

Mis je een evenement of klopt er iets niet? Laat het ons dan weten via redactie [a] motor.nl.

Februari

Maart

April

Mei

Juni

Juli

Augustus

September

Oktober

November

 

Februari

 

11/12 februari GP ijsrace Shadrinsk (RUS)
18/19 februari GP ijsrace Almaty (KAZ)
25 februari MXGP Losail (QA)
25/26 februari WK Superbike Phillip Island (AUS)
  EK ijsrace Ufa (RUS)

 

Maart

 

4/5 maart GP ijsrace Berlijn (D)
5 maart MXGP Pangkale Pinang (INA)
  ONK zijspancross Lochem
11 maart WK indoortrial Wiener Neustadt (A)
11/12 maart WK Superbike Chang Int. Circuit (TH)
  WK ijsrace teams Inzell (D)
12 maart ONK trial Maasbree
18 maart BeNeCup SuperMoto Mettet (B)
19 maart ONK zijspancross Varsseveld
  MXGP Neuquen (RA)
25 maart WK indoortrial Marseille (F)
25/26 maart WK enduro Helsinki (SF)
26 maart MotoGP Losail (QA)
  DMoM Oss
31 maart WK indoortrial Nice (F)
  Int. ijsrace Heerenveen

 

April

 

1/2 april WK Superbike Aragón (E)
  GP ijsrace Heerenveen
1-4 april WK rally Abu Dhabi Desert Challenge (VAE)
2 april MXGP Leon (MEX)
7 april Indoortrial der Naties Pau (F)
9 april MotoGP Termas de Rio Hondo (RA)
  DMoM Harfsen
  ONK grasbaan Vries
  BeNeCup SuperMoto Francorchamps (B)
15 april WK zijspan wegrace Le Mans (F)
  BeNeCup wegrace Croix-en-Ternois (F)
  OW Cup wegrace Assen
15/16 april WK endurance 24 uur Le Mans (F)
16 april MXGP /WMX Pietramurata (I)
16-21 april WK rally Sealine Cross Country Rally (QA)
17 april GP zijspancross Oldebroek
  Halve finale EK grasbaan Balkbrug
21-23 april WK enduro Puerto Lumbreras (E)
23 april MotoGP Austin (USA)
  MXGP Valkenswaard
  EK trial Zelhem
29 april GP speedway Krsko (SLO)
29/30 april WK Superbike Assen
  EK enduro Gouvela (P)
  EK trial Bilstain (B)
29 april - 1 mei EK dragrace Kunmadaras (H)
30 april Moto3 Junior WK wegrace Albacete (E)
  ONK zijspancross Oss
  ONK grasbaan Eenrum

 

Mei

 

6 mei Classic Endurance Donington (GB)
  OW Cup wegrace Assen
7 mei MotoGP Jerez (E)
  MXGP Kegums (LV)
  GP zijspancross Chernivtsi (UA)
  IRRC, BeNeCup, ONK zijspan wegrace Hengelo (Gld.)
  ONK grasbaan Roden
13 mei GP speedway Warschau (PL)
13/14 mei WK Superbike Imola (I)
  WK trial Camprodon (E)
14 mei GP zijspancross Kramolin (CZ)
  DM wegrace Nürburgring (D)
  DMoM Emmen
  BeNeCup SuperMoto Lelystad
20 mei WK endurance 8 uur Oschersleben (D)
  Moto3 Junior WK wegrace Le Mans (F)
20/21 mei WK zijspan wegrace Oschersleben (D)
21 mei MotoGP Le Mans (F)
  MXGP Teutschenthal (D)
25 mei WK langbaan Herxheim (D)
  ONK zijspancross Rhenen
26-28 mei WK enduro Spoleto (I)
26-29 mei EK dragrace Santa Pod (GB)
27 mei GP speedway Daugavpils (LV)
  ONK speedway Veenoord
27/28 mei WK Superbike Donington Park (GB)
  WK trial Motegi (J)
28 mei MXGP/WMX Ernée (F)

 

Juni

 

3 juni Halve finale EK grasbaan Saint Macaire (F)
  Halve finale
  OW Cup wegrace Assen
  Int. speedway Blijham
4 juni MotoGP Mugello (I)
  GP zijspancross Chaumont (F)
  EK motorcross 65/85 Den Dungen
5 juni ONK grasbaan Stadskanaal
10 juni GP speedway Praag (CZ)
  Int. grasbaan Loppersum
  OW Cup wegrace Oschersleben (D)
10/11 juni BeNeCup SuperMoto Florennes (B)
11 juni MotoGP Catalunya (E)
  MXGP Orlyonok (RUS)
  GP zijspancross Kegums (LV)
17 juni WK langbaan La Réole (F)
  Int. grasbaan Opende
17/18 juni WK Superbike Misano (I)
  WK zijspan wegrace Pannoniaring (H)
  WK trial Sant Julia de Loria (AND)
  BeNeCup SuperMoto Bilstain (B)
18 juni Moto3 Junior WK wegrace Catalunya (E)
  WK SuperMoto Albaida (E)
  ONK zijspancross Holten
24 juni WK endurance 8 uur Slovakiaring (SK)
  GP speedway Horsens (DK)
  WK langbaan Marianske Lazne (CZ)
24/25 juni WK trial Lourdes (F)
  WK enduro Parádfürdó (H)
25 juni Moto GP Assen (Dutch TT)
  MXGP Ottobiano (I)
  ONK zijspancross Valkenswaard

 

Juli

 

1 juli

Classic Endurance Francorchamps (B)
  Finale EK grasbaan zijspan Tayac (F)
  OW Cup wegrace Assen (501 km)

1/2 juli

WK enduro Puchov (SK)
2 juli MotoGP Sachsenring (D)
  MXGP Agueda (P)
  GP zijspancross Iffendic (F)
  IDM wegrace Lausitzring (D)
  ONK trial Zelhem
8 juli Speedway World Cup Leszno (PL)
8/9 juli WK Superbike Laguna Seca (USA)
  WK trial Bradford (GB)
  EK enduro Paikuse (EST)
9 juli Moto3 Junior WK wegrace Valencia (E)
  GP zijspancross Lommel (B)
  WK langbaan Mühldorf (D)
  IRRC wegrace Imatra (SF)
  BeNeCup SuperMoto Den Dungen
15/16 juli OW Cup wegrace Assen
16 juli GP zijspancross Strassbessenbach (D)
  DMoM Lichtenvoorde (Zwarte Cross)
  Int. dragrace Drachten
  ONK grasbaan Noordwolde
  BeNeCup SuperMoto Enter
21-23 juli WK enduro Castelo Branco (P)
22 juli GP speedway Cardiff (GB)
23 juli MXGP/WMX Loket (CZ)
  Finale EK motorcross 65/85 Loket (CZ)
  IRRC, BeNeCup wegrace Chimay (B)
27 juli - 1 augustus EK motoball Camaret et Valreas (F)
29/30 juli WK trial Kingman (USA)
  EK pocketbikes Most (CZ)
30 juli WK endurance 8 uur Suzuka (J)
  Junior Motocross World Cup Lange Motokeskus (EST)
  GP zijspancross Möggers (A)
  BeNeCup wegrace Dijon-Prénois (F)
  IDM wegrace Schleiz

 

Augustus

 

4-6 augustus EK pocketbikes Franciacorta (I)
5/6 augustus EK enduro Burg (D)
6 augustus MotoGP Brno (CZ)
  WK zijspan wegrace Assen
  MXGP Lommel (B)
  WK SuperMoto Chachagüi (COL)
  EK trial Lazzate (I)
12 augustus GP speedway Malilla (S)
  Finale EK grasbaan Heetingen (D)
12-18 augustus WK rally Atacama Rally (CL)
13 augustus MotoGP Red Bull Ring (A)
  MXGP Frauenfeld (CH)
  GP zijspancross Stelpe (LV)
  IDM wegrace Assen
18-20 augustus EK dragrace Hockenheim (D)
19-20 augustus WK Superbike Lausitzring (D)
20 augustus MXGP Uddevalla (S)
  GP zijspancross Kivioli (EST)
  WK langbaan Eenrum
  IRRC, BeNeCup wegrace Schleiz (D)
25 augustus Int. grasbaan Staphorst
25-31 augustus WK rally Desafio Ruta 40 (RA)
26 augustus GP speedway Gorzow (PL)
27 augustus BeNeCup SuperMoto Chimay (B; o.v.b.)
  MotoGP Silverstone (GB)
  GP zijspancross Roggenburg (CH)
  WK langbaan Berghaupten (D)
  IRRC wegrace Horice (CZ)

28 augustus -
2 september

ISDE Brive La Gaillarde (F)

 

September

 

2 september WK langbaan Morizes (F)
  Classic Endurance Imola (I)
3 september Moto3 Junior WK wegrace Estoril (P)
  MXGP ? (USA)
  EK landencross Gdansk (PL)
  IDM wegrace Oschersleben (D)
7-10 september EK dragrace Santa Pod (GB)
9 september GP speedway Teterow (D)
  Int. grasbaan Uithuizen
9-10 september WK zijspan wegrace Grobnik (HR)
  WK trial Sokolov (CZ)
10 september MotoGP Misano (I)
  MXGP/WMX Assen
  GP zijspancross Rudersberg (D)
16/17 september WK Superbike Portimão (P)
  WK trial Arco di Trento (I)
  BeNeCup SuperMoto Battice (B)
17 september MXGP/WMX Villars-sous-Ecot (F)
  GP zijspancross Markelo
23 september GP speedway Stockholm (S)
  OW Cup wegrace Assen
23/24 september Trial der Naties Baiona (E)
  WK enduro Hawkstone Park (GB)
24 september MotoGP Aragón (E)
  WK langbaan teams Roden
  SuperMoto der Naties Carole (F)
  EK landencross zijspan Cingoli (I)
  IRRC wegrace Frohburg (D)
  ONK trial Schijndel
27 september Classic Endurance Aragón (E)
30 september Int. speedway Veenoord
30 september -
1 oktober
WK Superbike Magny-Cours (F)

 

Oktober

 

1 oktober Motorcross der Naties Matterley Basin (GB)
  BSB wegrace Assen
  IDM wegrace Hockenheim
  Int. dragrace Drachten
  ONK SuperMoto Lelystad
  ONK trial Europoort
4-10 oktober WK rally OilLybia Rally (MAR)
7 oktober GP speedway Torun (PL)
  ONK enduro Bergeijk
7/8 oktober WK enduro ? (RA)
8 oktober Moto3 Junior WK wegrace Aragón (E)
13-15 oktober EK enduro Gelnica (SK)
14 oktober OW Cup wegrace Assen
  ONK trial Zelhem
15 oktober MotoGP Motegi (J)
20-22 oktober WK enduro Zschopau (D)
21 oktober ONK enduro Vorden
21-22 oktober WK Superbike Jerez (E)
22 oktober MotoGP Phillip Island (AUS)
28 oktober ONK enduro Hellendoorn
29 oktober MotoGP Sepang (MAL)
  Int. strandcross Vlissingen

 

November

 

3/4 november WK Superbike Losail (QA)
4 november ONK enduro Zelhem
4/5 november Int. Supercross Zuidbroek
5 november Moto3 Junior WK wegrace Jerez (E)
11 november ONK enduro Harfsen
12 november MotoGP Valencia (SPA)
12 november ONK enduro Harfsen
19 november ONK enduro Harfsen

 

Websites organisaties

 

BeNeCup - www.onk-supermoto.nl
British Superbikes - www.britishsuperbike.com
DMoM - www.dutchmastersofmotocross.com
IRRC - www.irrc.eu
Moto3 Junior WK - www.fimcevrepsol.com
MotoGP - www.motogp.com
MXGP - www.mxgp.com
ONK Motocross - www.onk-motocross.nl
ONK trial - www.trialen.com
OWCUP - www.owcup.nl
Speedway GP - www.speedwaygp.com
WK endurance - www.fimewc.com
WK Enduro - www.enduro.nl
WK IJsspeedway - www.ijsspeedway-assen.nl
WK X-Trial - www.fim-live.com/en/sport/sport/x-trial/
WK zijspan wegrace - www.fim-live.com/en/sport/sport/sidecar
WorldSBK - www.worldsbk.com